Wyjaśnienie XD

A więc tak!

Mam pomysł odnośnie tego kto mógłby porwać Saszę.

To może zmienić moje dotychczasowe plany.

Takiego fanfiction chyba jeszcze nie ma.

Wasz wybór:

a) Joker i Harley (zostajemy przy dotychczasowych planach)

b) ….. (Nowy pomysł na fabułę, nie zdradzę XD).

11 Komentarze

 1. Witajcie moje Pilniczki (od dzisiaj tak was będę zwala XD) informuje iz w opcji b) notki beda dluzsze iz mam wene do tego :)

  Pozdrawiam :*

  Uszanowanko

 2. Taa mam nadzieję ze zadecydujecie za mnie bo sama nie wiem którą zy wolicie zostać przy dobrych starych dziejach z Jokerem czy może z kimś kogo na pewno się nie spodziewacie.

 3. Trudno mi się zdecydować. Podpunkt „A” brzmi bardziej zachęcająco, ale nie miałabym nic przeciwko „B”, więc jeśli wyjdzie Ci tyle samo głosów na obie opcje, to za mój głos możesz wstawić co zechcesz ( ja i to moje wieczne niezdecydowanie ).;)

 4. Nieznajoma

  Bardzo dziękuję i wow blog super będę odwiedzać.

  Wszystkich zapraszam do oddawania głosów w komentarzach (osobiście polecam B Ale czego nie robi się dla czytelników :*)

  Pozdrawiam

  Uszanowanko

 5. Wchodzę i co?! No i miazga dla mnie to strzał w dziesiątkę. Jest tu takie coś co sprawia, że chce czytać, że rozumiem co czytam, a to jest ważne. Odwalasz tu kawał dobrej roboty, a ja to doceniam. Mam nadzieję, że odniesiesz sukces, bo z tym dobytkiem szanse na to są niemałe. Życzę powodzenia i cieplutko pozdrawiam.

  Komentarz, odwiedziny wszystko to pomoże mi uwierzyć, że spełnię swoje marzenie wydania ksiązki. Blog taguje o przeżywaniu życia po swojemu, objasniam to jak widzi je młoda dorastająca osoba.
  Nie szczędź krytyki zapraszam:
  http://1198-dni.bloog.pl

 6. b) całkiem odbiegnie od dotychczasowych tytanów. Będę Ale myślałam o dodaniu nie typowych postaci, jakich jeszcze i nich nie było :D

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.